Sędzia

Podczas organizowanego przez Vertiv spotkania LinkedIn Live omówiona zostanie sytuacja na globalnym rynku usług kolokacyjnych

Podczas organizowanego przez Vertiv spotkania LinkedIn Live omówiona zostanie sytuacja na globalnym rynku usług kolokacyjnych Warszawa [11.09. 2020] – Vertiv, globalny dostawca krytycznej infrastruktury cyfrowej

Podczas organizowanego przez Vertiv spotkania LinkedIn Live omówiona zostanie sytuacja na globalnym rynku usług kolokacyjnych

Warszawa [11.09. 2020]

– Vertiv, globalny dostawca krytycznej infrastruktury cyfrowej oraz rozwiązań zapewniających ciągłość biznesu, organizuje wirtualne spotkanie LinkedIn Live: Location, Location, Colocation: Who in the Global Market is Winning and Why?. W trakcie konferencji, która odbędzie się 15 września 2020 r. o godzinie 15:00 polskiego czasu, zostanie omówiona sytuacja na globalnym rynku usług kolokacyjnych oraz wpływ czynników rynkowych na kształt tego sektora.
Udział w wydarzeniu wezmą eksperci z całego świata, którzy podzielą się regionalnymi spostrzeżeniami na temat presji, z jaką boryka się rynek kolokacji, związanej m.in. z koniecznością redukcji kosztów, skracania czasu wdrożenia i coraz szerszych regulacji prawnych. Uczestnicy będą również dyskutować na temat najnowszych strategii, które ukształtują przyszłość rynku usług kolokacyjnych.

– Zdalna praca i nauczanie spowodowały konieczność wprowadzenia usług komunikacyjnych na nowy poziom, a to przełożyło się na duży i szybki wzrost zainteresowania kolokacją. Nasze spotkanie umożliwi uzyskanie wiedzy od ekspertów Vertiv na temat sytuacji związanej z tym rynkiem na całym świecie – mówi Peter Panfil, wiceprezes Vertiv ds. systemów zasilających oraz moderator wydarzenia.

W dyskusji udział wezmą eksperci Vertiv:
,— Peter Panfil, wiceprezes ds. systemów zasilających
Peter Panfil jest odpowiedzialny za rozwój strategicznego biznesu Vertiv w zakresie rozwiązań zasilających. Inicjuje wdrażanie najnowszych technologii zasilania i sterowania, aby zapewnić dostępność, skalowalność i wydajność rozwiązań na wysokim poziomie, wymaganym przez klientów. Od trzydziestu lat zawodowo związany z centrami danych, przed objęciem obecnych obowiązków zajmował stanowiska kierownicze, m.in. wiceprezesa do spraw technicznych oraz wiceprezesa i dyrektora generalnego ds. rozwiązań zasilających prądem przemiennym.
,— Peter Lambrecht, wiceprezes ds. sprzedaży i obsługi kluczowych klientów z regionu EMEA
Peter Lambrecht dołączył do Vertiv w 2002 r. jako wiceprezes na region EMEA do spraw systemów wymagających integracji i IT, pełnił funkcję dyrektora zarządzającego na Niemcy, Austrię, Szwajcarię i Włochy, a w 2011 r. awansował na stanowisko wiceprezesa ds. sprzedaży w regionie EMEA. Rozpoczął swoją karierę zawodową w 1985 roku w Belgii, zaś po 1992 r. zajmował różne stanowiska kierownicze w firmach Duracell i Gillette.
,— Pierre Havenga, dyrektor zarządzający w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki
Pierre Havenga rozpoczął swoją karierę w Vertiv w 2011 r. jako dyrektor zarządzający na region Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. W 2015 r. jego zakres działania został poszerzony o wszystkie regiony Afryki. Obecnie pracuje w biurze w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i jest odpowiedzialny za planowanie i realizację strategicznego rozwoju w całym regionie, zapewniając zgodność z globalną wizją firmy.
,— Tony Gaunt, panelista, starszy dyrektor, Hyperscale & Colocation, Asia & India
Tony Gaunt jest odpowiedzialny za rozwój oferty produktowej i usługowej Vertiv w Azji i Indiach. W zakres jego obowiązków, mających na celu doprowadzenie do zapewnienia najwyższej jakości obsługi klientów, wchodzi też pozyskiwanie, utrzymywanie i prezentowanie najlepszych praktyk branżowych; coaching i mentoring opiekunów klienta w całym regionie oraz rozwój partnerstwa strategicznego w celu ułatwienia szerszego dotarcia do rynku.
Rejestracja udziału w spotkaniu dostępna jest tutaj.
# # #
O firmie Vertiv
Vertiv (NYSE: VRT) oferuje rozwiązania z zakresu infrastruktury IT, oprogramowania, analityki, a także szereg usług, które zapewniają nieprzerwane i optymalne działanie kluczowych systemów swoich klientów oraz ich rozwój, wraz ze wzrostem biznesu. Vertiv rozwiązuje najważniejsze wyzwania stojące przed administratorami centrów danych, sieci komunikacyjnych oraz obiektów komercyjnych i przemysłowych, za pomocą oferowanych systemów z zakresu zasilania, chłodzenia, infrastruktury informatycznej oraz usług wspierających środowiska chmurowe i brzegowe. Siedziba firmy Vertiv znajduje się w Columbus (Ohio, USA). Firma zatrudnia globalnie około 20 tys. osób i prowadzi działalność w ponad 130 krajach. Dodatkowe informacje oraz nowości i materiały dotyczące Vertiv dostępne są stronie Vertiv.pl.

A to już wiesz?  Pasmo wieczorne w Bankier.tv - "Jakie było pytanie?"

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy