Aktualności Biznes Konsument

Nowoczesne czarne meble

Aquaform, czołowy producent wyposażenia łazienek, wprowadził nowość do swojej oferty – czarne meble na wysoki połysk, wykonane w nowoczesnej technologii łączenia płyty MDF z warstwą akrylu. Dwie kolekcje mebli dostępne są teraz w bardzo eleganckim

Data publikacji: 2013-03-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowoczesne czarne meble
Kategoria: BIZNES, Konsument

Aquaform, czołowy producent wyposażenia łazienek, wprowadził nowość do swojej oferty – czarne meble na wysoki połysk, wykonane w nowoczesnej technologii łączenia płyty MDF z warstwą akrylu. Dwie kolekcje mebli dostępne są teraz w bardzo eleganckim wydaniu.

Nowoczesne czarne meble BIZNES, Konsument - Aquaform, czołowy producent wyposażenia łazienek, wprowadził nowość do swojej oferty – czarne meble na wysoki połysk, wykonane w nowoczesnej technologii łączenia płyty MDF z warstwą akrylu. Dwie kolekcje mebli dostępne są teraz w bardzo eleganckim wydaniu.

Czerń to kolor luksusu. Elegancja na bazie czerni pojawiła się w ofercie Aquaform w dwóch wyjątkowych kolekcjach – Decora i Amsterdam. Meble zaprojektowane zostały na zasadzie kontrastu – połyskująca czerń podkreśla jasne barwy, takie jak biel i srebro. Nadaje łazience niepowtarzalnego i oryginalnego charakteru. Czerń wspaniale łączy się ze wszystkimi barwami. Obie kolekcje, Decora i Amsterdam współgrają z ciekawymi designerskimi dodatkami. Smukła bryła wysokich szafek Amsterdam podkreśla styl wnętrza, natomiast efektowna Decora nadaje minimalistycznego lecz gustownego wyrazu. Czarne meble na wysoki połysk sprawiają, że design naszej łazienki jest bardzo nowoczesny i już od przekroczenia progu zwracamy uwagę na elegancję wnętrza.

– Czerń to bardzo pożądany kolor w nowoczesnych wnętrzach. Otrzymywaliśmy wiele sygnałów od klientów, że poszukują eleganckich mebli łazienkowych w tym kolorze. Wprowadzenie tych dwóch kolekcji w nowej odsłonie to odpowiedź na potrzeby kupujących. Czerń na wysoki połysk to kwintesencja luksusu – mówi Anna Matysik, specjalista ds. marketingu w firmie Aquaform.
Obie kolekcje wykonane zostały w nowoczesnej technologii – płytę MDF połączono z płytą akrylową. Zastosowanie tej technologii sprawia, że powierzchnia frontu osiąga bardzo wysoki połysk. Rozwiązanie jest efektowne i pozwala uzyskać szeroką gamę kolorystyczną. Co ważne, płyta MDF połączona z warstwą akrylu jest odporna na promieniowanie UV i ma podwyższoną odporność na wilgoć.

Nowy czarny Amsterdam
Kolekcja Amsterdam to dwie wysokie szafki, jedna szafka niska oraz szafka podumywalkowa dostępna w kilku rozmiarach w komplecie z umywalką. Nad nią powiesić możemy odpowiedniej szerokości lustro lub dla lubiących praktyczne rozwiązania – szafkę z lustrem. Kolekcja charakteryzuje się dodatkowo wieloma funkcjonalnymi udogodnieniami. Jedna z szafek wysokich jest przystosowana do zamontowania chowanego wewnątrz kosza na bieliznę. Wszystkie szafki mają mechanizmy hamujące przy domykaniu, a także ergonomiczne uchwyty. Dzięki gładkim powierzchniom łatwo utrzymać czystość i połysk mebli. Poszczególne elementy kolekcji Amsterdam można kupować osobno, ceny mebli wahają się od 351 zł do 1455 zł brutto.

A to już wiesz?  Postępowanie administracyjne będzie łatwiejsze

Elegancka minimalistyczna Decora w czerni
Intensywna czerń podkreśla unikalny charakter kolekcji Decora. W skład zestawu wchodzą szafka podumywalkowa w komplecie z umywalką, dostępne w trzech rozmiarach – 70, 90 i 120 cm szerokości. Największa ma bardzo szerokie boki, które pozwalają na ustawienie elementów dekoracyjnych bądź przyborów toaletowych, które chcemy mieć zawsze pod ręką. Dodatkowo lustro w odpowiednich dopasowanych do szafki rozmiarach. Cechy charakterystyczne zestawu Decora to oprócz wysokiej jakości wykonania, łatwe utrzymanie czystości, dzięki gładkim powierzchniom. Szafka podumywalkowa ma bardzo pojemne szuflady i mechanizmy hamujące przy zamykaniu. Ceny elementów kolekcji wahają się od 514 zł do 1033 zł brutto.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowoczesne czarne meble BIZNES, Konsument - Aquaform, czołowy producent wyposażenia łazienek, wprowadził nowość do swojej oferty – czarne meble na wysoki połysk, wykonane w nowoczesnej technologii łączenia płyty MDF z warstwą akrylu. Dwie kolekcje mebli dostępne są teraz w bardzo eleganckim wydaniu.
Hashtagi: #BIZNES #Konsument

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy