Aktualności Biznes Konsument

Metylan STOP WILGOCI AERO 360º

Nadmierna wilgoć panująca w domu to problem wielu jego posiadaczy. Tworzy ona idealne środowisko dla rozwoju pleśni i grzybów, mających negatywny wpływ na nasze zdrowie, jak również sprzyja powstawaniu nieprzyjemnego zapachu oraz łuszczeniu się farby ze ścian i parowaniu

Data publikacji: 2013-09-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Metylan STOP WILGOCI AERO 360º
Kategoria: BIZNES, Konsument

Nadmierna wilgoć panująca w domu to problem wielu jego posiadaczy. Tworzy ona idealne środowisko dla rozwoju pleśni i grzybów, mających negatywny wpływ na nasze zdrowie, jak również sprzyja powstawaniu nieprzyjemnego zapachu oraz łuszczeniu się farby ze ścian i parowaniu okien.

Metylan STOP WILGOCI AERO 360º BIZNES, Konsument - Nadmierna wilgoć panująca w domu to problem wielu jego posiadaczy. Tworzy ona idealne środowisko dla rozwoju pleśni i grzybów, mających negatywny wpływ na nasze zdrowie, jak również sprzyja powstawaniu nieprzyjemnego zapachu oraz łuszczeniu się farby ze ścian i parowaniu okien.

Skutecznym rozwiązaniem w walce z tym zjawiskiem jest, dostępny od niedawna na polskim rynku, pochłaniacz wilgoci Metylan STOP WILGOCI AERO 360º – innowacyjne urządzenie działające w oparciu o wymienne tabletki z ultra-aktywnymi kryształkami soli. Urządzenie jest niezwykle łatwe w obsłudze i nadaje się do zastosowania w każdym pomieszczeniu.

 

Aerodynamiczne urządzenie posiada unikalny 360° tunel powietrzny pozwalający na łatwy przepływ powietrza wokół wkładu z ultra-aktywnych kryształków soli. Dodatkowo specjalny kształt tabletki z rowkami i centralnym otworem zapewnia dużą powierzchnię kontaktu substancji aktywnej z powietrzem, dzięki czemu wydajnie i szybko redukuje nadmiar wilgoci w powietrzu do optymalnego poziomu 50-60%. Dzięki zastosowaniu unikatowej technologii wkładów Metylan STOP WILGOCI AERO 360° pochłaniając wilgoć eliminuje przykre zapachy i pozostawia neutralny (przy zastosowaniu tabletek AERO 360° 2w1) lub lawendowy aromat (AERO 360° 3w1), uwalniany przez cały czas działania tabletki. Zebrana z powietrza wilgoć zamieniana jest w płynny roztwór soli, który następnie zbiera się w zbiorniku. Napełniony w ten sposób pojemnik z łatwością opróżnimy. Pochłaniacz AERO 360° został również pozytywnie oceniony przez alergików (francuski certyfikat AFPRAL), gdyż skutecznie redukuje występowanie popularnych alergenów (kurz, grzyby, pleśnie) w pomieszczeniach wilgotnych oraz nieodpowiednio wentylowanych.

 

Metylan STOP WILGOCI AERO 360° można stosować we wszystkich pomieszczeniach w domu – łazience, kuchni, sypialni, salonie, garażu czy piwnicy. Z powodzeniem możemy go również wykorzystać w warsztacie, a nawet zabrać ze sobą w podróż – do przyczepy kempingowej czy łodzi. Pochłaniacz nie wymaga zasilania elektrycznego czy wymiany baterii.

A to już wiesz?  Akademia Pana Kleksa, czyli Dni Dziecka w Blue City

 

Pochłaniacz wilgoci Metylan STOP WILGOCI AERO 360° 450g działa z wymiennymi tabletkami AERO 360° 2w1 lub AERO 360° 3w1. Jedna tabletka AERO 360° 2w1 450g lub AERO 360° 3w1 450g wystarcza na około 3 miesiące użytkowania w pomieszczeniach o powierzchni do 50m³ (20m²) – w zależności od wilgotności powietrza, temperatury pomieszczenia oraz ustawienia intensywności działania regulatorem min-max. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Metylan STOP WILGOCI AERO 360º BIZNES, Konsument - Nadmierna wilgoć panująca w domu to problem wielu jego posiadaczy. Tworzy ona idealne środowisko dla rozwoju pleśni i grzybów, mających negatywny wpływ na nasze zdrowie, jak również sprzyja powstawaniu nieprzyjemnego zapachu oraz łuszczeniu się farby ze ścian i parowaniu okien.
Hashtagi: #BIZNES #Konsument

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy