Wiadomości branżowe

Imago Public Relations po raz drugi dla Komisji Europejskiej.

Na zlecenie Dyrekcji Generalnej ds. Wymiaru Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych Komisji Europejskiej firma Imago Public Relations przeprowadzi kampanię pod hasłem „Justice civile”, adresowaną do polskiego środowiska prawniczego. To drugi, po kampanii dotyczącej praw podstawowych obywateli UE, projekt realizowany przez Imago PR na rzecz KE. Celem kampanii ”Justice civile” będzie przybliżenie polskim prawnikom wspólnego dorobku legislacyjnego UE obejmującego m.in. zasady współpracy sądowej państw należących do UE w zakresie spraw cywilnych i gospodarczych. Kampania rozpocznie się w pierwszej połowie marca i potrwa przez 6 tygodni. Pierwszym etapem działań będzie identyfikacja źródeł informacji na temat prawa cywilnego na poziomie unijnym wykorzystywanych przez polskich prawników, oraz stopnia wykorzystywania w praktyce wiedzy w tym zakresie. W tym celu Imago PR zorganizuje „Okrągły Stół” przedstawicieli zawodów prawniczych. Równolegle zostanie przeprowadzone ogólnopolskie badanie ankietowe.W całym kraju kancelarie prawnicze zostaną objęte programem bezpośredniej komunikacji w zakresie dostarczenia informacji o funkcjonujących w UE źródłach wiedzy prawniczej. W ramach

Na zlecenie Dyrekcji Generalnej ds. Wymiaru Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych Komisji Europejskiej firma Imago Public Relations przeprowadzi kampanię pod hasłem “Justice civile”, adresowaną do polskiego środowiska prawniczego. To drugi, po kampanii dotyczącej praw podstawowych obywateli UE, projekt realizowany przez Imago PR na rzecz KE. 


Celem kampanii “Justice civile” będzie przybliżenie polskim prawnikom wspólnego dorobku legislacyjnego UE obejmującego m.in. zasady współpracy sądowej państw należących do UE w zakresie spraw cywilnych i gospodarczych. Kampania rozpocznie się w pierwszej połowie marca i potrwa przez 6 tygodni. 


Pierwszym etapem działań będzie identyfikacja źródeł informacji na temat prawa cywilnego na poziomie unijnym wykorzystywanych przez polskich prawników, oraz stopnia wykorzystywania w praktyce wiedzy w tym zakresie. W tym celu Imago PR zorganizuje “Okrągły Stół” przedstawicieli zawodów prawniczych. Równolegle zostanie przeprowadzone ogólnopolskie badanie ankietowe.


W całym kraju kancelarie prawnicze zostaną objęte programem bezpośredniej komunikacji w zakresie dostarczenia informacji o funkcjonujących w UE źródłach wiedzy prawniczej.


W ramach kampanii Imago PR zrealizuje także program działań skierowanych do dziennikarzy mediów specjalistyznych oraz osób zajmujących się tematyką prawniczą w mediach ogólnoinformacyjnych. 


“Justice civile” to druga kampania informacyjna dla Komisji Europejskiej realizowana przez Imago Public Relations. W 2004 roku agencja koordynowała działania informacyjne dotyczące praw podstawowych obywateli UE.


###


  


Informacje o Imago Public Relations:


Imago Public Relations jest jedną z najstarszych firm konsultingowych PR na południu Polski. Agencja pracuje na potrzeby firm z wielu branż, a także osób publicznych. Firmę tworzy zespół konsultantów Public Relations specjalizujących się w różnych dziedzinach PR, takich jak kontakty z mediami, zarządzanie sytuacją kryzysową, komunikacja wewnątrz firmy, organizacja epizodów szczególnych czy marketing polityczny. Imago PR świadczy również usługi szkoleniowe obejmujące wszystkie aspekty budowania wizerunku. Agencja jest członkiem The Association of Communication Experts – międzynarodowej sieci niezależnych firm Public Relations funkcjonującej w ponad 30 krajach Europy i Ameryki.


A to już wiesz?  Młodzi chemicy z PG z grantami

Zapraszamy na stronę: www.imagopr.pl


 


Informacje o The Association of Communication Experts:


Zapraszamy na stronę: www.the-ace.com

Źródło Imago Public Relations. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy