Wiadomości branżowe

Globalny Prezes EY, Mark Weinberger z wizytą w Polsce

Mark Weinberger jako globalny CEO firmy doradczej EY gościł w Polsce po raz pierwszy. W trakcie dwudniowej spotkał się między innymi z przedstawicielkami Fundacji Liderek Biznesu, z którymi rozmawiał o potrzebach związanych z

Mark Weinberger jako globalny CEO firmy doradczej EY gościł w Polsce po raz pierwszy. W trakcie dwudniowej spotkał się między innymi z przedstawicielkami Fundacji Liderek Biznesu, z którymi rozmawiał o potrzebach związanych z wyrównywaniem szans na rynku pracy i o wykorzystywaniu różnorodności w budowaniu przewagi konkurencyjnej firm.

Mark był również gościem spotkania z klientami, przedstawicielami strony rządowej a także partnerami firmy. W czasie swojego krótkiego pobytu, nowy CEO udzielił także wywiadów polskim, opiniotwórczym mediom, w których odpowiadał na pytania dotyczące nie tylko EY, ale także sytuacji gospodarczej i geopolitycznej na świecie.

Mark Weinberger, pełni funkcję globalnego prezesa firmy doradczej EY od 1 lipca 2013 roku. Zastąpił na tym stanowisku Jima Turleya, który odszedł na emeryturę po 26 latach pracy w firmie.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz tutaj

O firmie EY

EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne. Nasza wiedza oraz świadczone przez nas najwyższej jakości usługi przyczyniają się do budowy zaufania na rynkach kapitałowych i w gospodarkach całego świata. W szeregach EY rozwijają się utalentowani liderzy zarządzający zgranymi zespołami, których celem jest spełnianie obietnic składanych przez markę EY. W ten sposób przyczyniamy się do budowy sprawniej funkcjonującego świata. Robimy to dla naszych klientów, społeczności, w których żyjemy i dla nas samych.

Nazwa EY odnosi się do firm członkowskich Ernst & Young Global Limited, z których każda stanowi osobny podmiot prawny. Ernst & Young Global Limited, brytyjska spółka z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji (company limited by guarantee) nie świadczy usług na rzecz klientów.

Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na www.ey.com/pl

Źródło EY. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Wiedza, praktyka, doświadczenie: konkursy EY dla studentów

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy