Aktualności Biznes Konsument

Dwie nowe kawiarnie COSTA COFFEE na Mokotowie!

COSTA COFFEE otworzyła dwie nowe kawiarnie na

Data publikacji: 2016-09-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Dwie nowe kawiarnie COSTA COFFEE na Mokotowie!
Kategoria: BIZNES, Konsument

COSTA COFFEE otworzyła dwie nowe kawiarnie na Mokotowie.

Dwie nowe kawiarnie COSTA COFFEE na Mokotowie! BIZNES, Konsument - COSTA COFFEE otworzyła dwie nowe kawiarnie na Mokotowie.

COSTA COFFEE otworzyła dwie nowe kawiarnie na Mokotowie. Jedna została uruchomiona przy
ul. Rakowieckiej 41, w okolicy Szkoły Głównej Handlowej i Prokuratury Generalnej, druga zaś mieści sięw centralnej części biznesowego zagłębia warszawskiego Mokotowa – na ul. Domaniewskiej 39. Tym samym COSTA COFFEE zarządza już siecią 126 kawiarni w całej Polsce, a do końca roku planowane jest przekroczenie liczby 130 lokali w kraju.

Pierwsza z dwóch nowo otwartych kawiarni przy ul. Rakowieckiej 41 mieści się na terenie Starego Mokotowa
w sąsiedztwie Szkoły Głównej Handlowej. Lokal posiada 50 miejsc siedzących, zaaranżowanych na ok. 150 mkw. Zarówno charakterystyczne usytuowanie w zabytkowej, przedwojennej kamienicy typowej dla architektury tej części Mokotowa, jak również starannie zaprojektowane strefy przestrzenne sprawiają, że Goście mogą zrelaksować się przy klasycznym Flat White, odpocząć między zajęciami akademickimi przy słodkiej przekąsce, spędzić przerwę w pracy czy umówić się na spotkanie – zarówno towarzyskie, jak i służbowe.

Druga kawiarnia mieści się w nowoczesnym biurowcu Horizon Plaza przy ul. Domaniewskiej 39. Lokal o powierzchni około 160 mkw. oferuje blisko 40 miejsc siedzących. W sezonie wiosenno-letnim warto skorzystać z ogródka, w którym dla Gości zostało przeznaczonych około 20 miejsc. To już kolejna kawiarnia COSTA COFFEE w tej części biznesowej Warszawy. Lokal w biurowcu Horizon Plaza to także doskonałe miejsce dla pracowników pobliskich kompleksów biurowych m.in. Topaz i Nefryt na poranną kawę bądź smaczny lunch.

Przez całą jesień w ofercie sieci dostępne jest nowe menu z trzema wyjątkowymi kawami. Pistacjowo-Migdałowa to kawą łączącą słodko-słony smak pistacji i migdałów, posypana orzeszkami, Viva Gruszka – kawa light, przygotowywana na odtłuszczonym mleku, z syropem gruszkowym i bezcukrowym waniliowym oraz French Caramel, czyli caffè latte z syropem słono-karmelowym i spiralą z sosu karmelowego, udekorowana ciasteczkami amaretti. Ponadto, w menu pojawiły się zupełnie nowe zestawy śniadaniowe, a dopełnieniem są słodkie wypieki.

A to już wiesz?  „KOPALNIA NAGRÓD” W GALERII KATOWICKIEJ

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Dwie nowe kawiarnie COSTA COFFEE na Mokotowie! BIZNES, Konsument - COSTA COFFEE otworzyła dwie nowe kawiarnie na Mokotowie.
Hashtagi: #BIZNES #Konsument

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy