Aktualności Biznes Konsument

Drogerie Natura partnerem akcji Szczęśliwe Dukaty 2016

Drogerie Natura po raz kolejny zaangażowały się we wsparcie akcji charytatywnej Szczęśliwe Dukaty, która ma na celu pomoc najbardziej

Data publikacji: 2016-07-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Drogerie Natura partnerem akcji Szczęśliwe Dukaty 2016
Kategoria: BIZNES, Konsument

Drogerie Natura po raz kolejny zaangażowały się we wsparcie akcji charytatywnej Szczęśliwe Dukaty, która ma na celu pomoc najbardziej potrzebującym.

Drogerie Natura partnerem akcji Szczęśliwe Dukaty 2016 BIZNES, Konsument - Drogerie Natura po raz kolejny zaangażowały się we wsparcie akcji charytatywnej Szczęśliwe Dukaty, która ma na celu pomoc najbardziej potrzebującym.

Drogerie Natura po raz kolejny zaangażowały się we wsparcie akcji charytatywnej Szczęśliwe Dukaty, która ma na celu pomoc najbardziej potrzebującym. W ramach kampanii, do końca sierpnia br. w wybranych punktach sprzedaży podczas robienia zakupów zamiast reszty będzie można poprosić o wybity specjalnie na tę okazję serdeczny dukat o wartości 5 złotych. W tym roku akcja pod hasłem „Cała reszta to szczęście” po raz pierwszy została zorganizowana przez trzy organizacje: Fundację TVN „Nie jesteś sam”, UNICEF Polska oraz Fundację Marcina Gortata „Mierz Wysoko”.

To już czwarta edycja wyjątkowej kampanii realizowanej przez Mennicę Polską we współpracy z organizacjami wspierającymi potrzebujących i największymi polskimi sieciami handlowymi. Mosiężne dukaty to oryginalny produkt wybity przez mincerzy, łączący wartość numizmatyczną, kolekcjonerską i charytatywną. W tym roku ich unikalne wzory zaprojektowali znani polscy sportowcy – Robert Lewandowski, Marcin Gortat, Rafał Sonik i Adam Małysz. Dukaty różnią się szatą graficzną na rewersie w zależności od indywidualnej inwencji autora, na każdym z nich widnieje także jego podpis. Cztery projekty mają wspólny awers, który przedstawia logo akcji pod hasłem „Cała reszta to szczęście”.

Akcja charytatywna będzie trwała do końca sierpnia. O serdeczny dukat można poprosić w wybranych sieciach handlowych będących partnerami akcji, w tym we wszystkich drogeriach Natura na terenie całego kraju. Dochód z ich sprzedaży zasili konta zaangażowanych fundacji. Beneficjenci rozdysponują zebrane środki na rzecz swoich podopiecznych.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Drogerie Natura partnerem akcji Szczęśliwe Dukaty 2016 BIZNES, Konsument - Drogerie Natura po raz kolejny zaangażowały się we wsparcie akcji charytatywnej Szczęśliwe Dukaty, która ma na celu pomoc najbardziej potrzebującym.
Hashtagi: #BIZNES #Konsument

A to już wiesz?  Ruszył konkurs Solidarni Zwyciężymy – szukamy bohaterów czasu pandemii

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy