Aktualności Biznes Prawo

Dentons otwiera biuro w Gruzji

Dentons otwiera biuro w Gruzji
W nowym biurze Dentons w Tbilisi klientom doradzać będzie zespół 11

Data publikacji: 2017-03-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Dentons otwiera biuro w Gruzji
Kategoria: BIZNES, Prawo

W nowym biurze Dentons w Tbilisi klientom doradzać będzie zespół 11 prawników

Dentons otwiera biuro w Gruzji BIZNES, Prawo - W nowym biurze Dentons w Tbilisi klientom doradzać będzie zespół 11 prawników

Dentons, największa na świecie firma prawnicza, wzmocni swoją obecność w regionach Europy Środkowej i Wschodniej oraz Wspólnoty Niepodległych Państw otwierając biuro w Tbilisi w Gruzji. 1 maja do Dentons dołączy zespół 11 prawników z DLA Piper, kierowany przez partnerów Otara Kipshidze i Avto Svanidze.

 

„Silna pozycja Dentons w regionach Europy Środowej i Wschodniej oraz Wspólnoty Niepodległych Państw to jeden z naszych największych atutów. Nasza strategia jest prosta: chcemy być wiodącą firmą prawniczą na wszystkich rynkach, gdzie jesteśmy obecni. Zespół w Gruzji skorzysta z silnych praktyk w Rosji, Turcji, na Ukrainie, w Kazachstanie, Azerbejdżanie i Uzbekistanie, co przyczyni się do dalszego umocnienia pozycji Dentons w regionie Wspólnoty Niepodległych Państw i Azji Środkowej”– powiedział Tomasz Dąbrowski, Partner Zarządzający Dentons w Europie.

 

„Gruzja dynamicznie się rozwija. W ciągu ostatniej dekady wprowadziła szereg reform, mających na celu przyciągnięcie inwestorów zagranicznych. Zajmuje 16. miejsce w rankingu Banku Światowego „Doing Business 2017”, na które awansowała z zajmowanej w 2005 r. 112 pozycji. Dzięki strategicznemu położeniu, Gruzja jest łącznikiem między Europą Zachodnią a Azją Centralną, co jest istotne dla wielu naszych klientów” – powiedział Joe Andrew, Globalny Przewodniczący Dentons.

 

Członkowie zespołu w biurze Dentons w Tbilisi będą doradzać w zakresie postępowań sądowych i rozwiązywania sporów, prawa spółek, bankowości i finansów, prawa własności intelektualnej, energetyki, prawa publicznego, projektów infrastrukturalnych oraz PPP.

 

„Naszym celem jest zapewnienie klientom dostępu do najlepszych prawników na całym świecie. Zespół prawników w Gruzji cieszy się uznaniem wśród klientów i partnerów biznesowych, jak i w środowisku prawniczym, co znajduje odzwierciedlenie w międzynarodowych rankingach prawniczych, takich jak Chambers and Partners oraz The Legal 500, w których zajmują oni wysokie pozycje we wszystkich praktykach na rynku gruzińskim” – powiedział Elliott Portnoy, Globalny Partner Zarządzający Dentons.

A to już wiesz?  Media Markt partnerem Otwartych Drzwi Do Kultury

 

Firmy, które utworzyły Dentons, były jednymi z pierwszych w regionie międzynarodowych firm prawniczych, obecnych na rynku rosyjskim od 1991 r. oraz w krajach Europy Środkowo-Wschodniej od początku lat 90.

 

Z chwilą otwarcia biura w Tbilisi, Dentons będzie oferował dostęp do ponad 7800 prawników i specjalistów w 150 biurach w 60 krajach na świecie.

***

O kancelarii Dentons

Dentons jest największą na świecie firmą prawniczą, oferującą najwyższej jakości doradztwo prawne i biznesowe. Za innowacyjne osiągnięcia w zakresie świadczenia usług prawnych, w tym m.in. stworzenie Nextlaw Labs oraz Nextlaw Global Referral Network, Dentons jest regularnie rekomendowany przez wiodące informatory biznesowe i prawnicze i zajmuje pozycję lidera w zestawieniu „Indeks Elitarnych Globalnych Firm Acritas”. Jest także zdobywcą nagrody BTI Client Service 30 Award. Dzięki policentrycznemu podejściu oraz zapewnianiu klientom dostępu do najbardziej utalentowanych prawników na całym świecie, Dentons rzuca wyzwanie istniejącym standardom obsługi prawnej w społecznościach, w których funkcjonuje. www.dentons.com

 

***

Dodatkowych informacji udziela

Amanda Lowe

PR and Communications Manager

+420 236 082 249

[email protected]

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Dentons otwiera biuro w Gruzji BIZNES, Prawo - W nowym biurze Dentons w Tbilisi klientom doradzać będzie zespół 11 prawników
Hashtagi: #BIZNES #Prawo

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy