Aktualności Biznes Konsument

Coraz więcej firm stawia na jakość kontaktów z kontrahentami

Według najnowszych danych statystycznych obecnie coraz więcej dużych firm nawiązuje wiele kontaktów z zagranicznymi

Data publikacji: 2015-10-07
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Coraz więcej firm stawia na jakość kontaktów z kontrahentami
Kategoria: BIZNES, Konsument

Według najnowszych danych statystycznych obecnie coraz więcej dużych firm nawiązuje wiele kontaktów z zagranicznymi kontrahentami.

Coraz więcej firm stawia na jakość kontaktów z kontrahentami BIZNES, Konsument - Według najnowszych danych statystycznych obecnie coraz więcej dużych firm nawiązuje wiele kontaktów z zagranicznymi kontrahentami.

Pomaga to przede wszystkim w zdobyciu kapitału na rozwój firmy, ale także w nawiązaniu procentujących w przyszłości kontaktów. Według specjalistów to właśnie rozbudowywanie sieci kontaktów handlowych jest dzisiaj jedną z najlepszych strategii marketingowych. Nie należy zapominać jednak, że aby móc rozwijać kontakty z zagranicznymi kontrahentami, którzy mogą pomóc nam w realizacji własnych pomysłów biznesowych, należy zadbać również o jakość tychże kontaktów.

Jak podkreślają psychologowie biznesu, którzy od lat analizują zachowania partnerów biznesowych względem siebie, najlepszą strategią, by przekonać do siebie potencjalnego partnera biznesowego jest pokazanie mu swojej firmy w jak najlepszym świetle. Przedsiębiorcy nie szczędzą środków pieniężnych, aby zadbać o swój prestiż i przede wszystkim pokazać się z jak najlepszej strony. Z tego powodu zagranicznym gościom firmy organizowany jest airport transfer Kraków, najlepiej luksusowymi samochodami prowadzącymi przez kierowcę, który nie tylko nienagannie się prezentuje, ale również potrafi porozumieć się w wybranym języku obcym. Ponadto należy również pamiętać o tym, by zapewnić zagranicznemu gościowi wygodny i luksusowy pokój hotelowy oraz zaprosić na uroczystą kolację do modnego, prestiżowego lokalu.

Choć wydawać by się mogło, iż tego typu zachowania są domeną największych polskich przedsiębiorstw, okazuje się, że także mniejsze firmy w ten właśnie sposób chcą pokazać swoją klasę. Jak wynika z danych udostępnionych przez firmę Kraków Executiv chętnych na usługi takie jak między innymi profesjonalny transfer VIPów przybywa. W ciągu ostatniego półrocza ilość firm, które skorzystały z usług Kraków Executiv wzrosła o kilka procent w porównaniu z analogicznym okresem roku poprzedniego. Według specjalistów odsetek ten będzie rósł w najbliższym czasie, ponieważ dobre wrażenie jakie firma wywiera na potencjalnym partnerze biznesowym może przynieść realne korzyści przedsiębiorstwu.

A to już wiesz?  Te gminy są atrakcyjne – Finał IV edycji Programu „Przyjazna Polska”

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Coraz więcej firm stawia na jakość kontaktów z kontrahentami BIZNES, Konsument - Według najnowszych danych statystycznych obecnie coraz więcej dużych firm nawiązuje wiele kontaktów z zagranicznymi kontrahentami.
Hashtagi: #BIZNES #Konsument

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy