Bazy Bistyp mają nowe logo

W związku z połączeniem się wydawnictwa Wolters Kluwer Polska – największego wydawcy publikacji prawniczych i biznesowych na polskim rynku z Bistyp Consulting, zmianie ulega identyfikacja wizualna katalogów cen w budownictwie z serii Bistyp. Nowe katalogi są też dostępne w postaci bazy online. Oprócz wydawnictw książkowych z serii Bistyp dostępnych w księgarni Profinfo.pl Wolters Kluwer

Teaser

W związku z połączeniem się wydawnictwa Wolters Kluwer Polska – największego wydawcy publikacji prawniczych i biznesowych na polskim rynku z Bistyp Consulting, zmianie ulega identyfikacja wizualna katalogów cen w budownictwie z serii Bistyp. Nowe katalogi są też dostępne w postaci bazy online.

Oprócz wydawnictw książkowych z serii Bistyp dostępnych w księgarni Profinfo.pl Wolters Kluwer Polska oferuje dostęp do bazy katalogów cen online poprzez www.e-bistyp.pl.

E-Bistyp – internetowa baza cen robót, asortymentów robót, obiektów, cen materiałów budowlanych, instalacyjnych, elektrycznych, najmu sprzętu budowlanego oraz maszyn i urządzeń jest największą i najbardziej aktualną bazę cen w budownictwie w Polsce. Obecnie liczy ona 1, 709, 887 rekordów.

Celem e-Bistyp jest wspieranie inwestorów, wykonawców, projektantów, rzeczoznawców i iegłych w szacowaniu kosztów inwestycji, obliczaniu wartości kosztorysowej inwestycji, sporządzaniu wycen nieruchomości, sporządzaniu harmonogramów finansowych, ocenie ekonomicznej rozwiązań projektowych, czy analizie porównawczej ofert.

Wolters Kluwer Polska wchodzi w skład międzynarodowego koncernu wydawniczego Wolters Kluwer operującego w 26 krajach na świecie i zatrudniającego ponad 18 tysięcy pracowników. Korzystając z doświadczeń całej grupy wydawniczej i uczestnicząc w międzynarodowych projektach wydawniczych, tworzy nowatorskie rozwiązania i dostarcza profesjonalistom aktualne, kompleksowe i rzetelnie opracowane informacje.W ofercie Wolters Kluwer Polska znajdują się zarówno produkty elektroniczne, książki, czasopisma, jak i szkolenia i konferencje.

www.wolterskluwer.pl

www.wolterskluwer.com

< 230763" >

Źródło Espresso 77 Communications / martabarlak.com. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  CMS doradcą prawnym roku w obszarze fuzji i przejęć w Europie Środkowo-Wschodniej

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy